Ticombo
Belépés Adja el jegyeit

Levante UD jegyek

16 augusztus 2026 - 13 június 2027

Levante UD

Levante UD jegyek

16 augusztus 2026 - 13 június 2027

Legnépszerűbb
aug.
16
V

RCD Espanyol de Barcelona vs Levante UD La Liga

RCDE Stadium Espanyol
Barcelona, ES
44 jegyek
tól től
30 637 RSD
aug.
23
V

Osasuna FC vs Levante UD La Liga

El Sadar Stadium
Pamplona, ES
12 jegyek
tól től
18 853 RSD
aug.
30
V

Levante UD vs Real Betis Balompie La Liga

Estadio Ciutat de València
Valencia, ES
20 jegyek
tól től
25 137 RSD
szept.
13
V

Levante UD vs FC Barcelona La Liga

Estadio Ciutat de València
Valencia, ES
44 jegyek
tól től
71 485 RSD
szept.
16
Sze

Levante UD vs Athletic Club Bilbao La Liga

Estadio Ciutat de València
Valencia, ES
20 jegyek
tól től
32 678 RSD
szept.
20
V

Villarreal CF vs Levante UD Bilbao La Liga

Estadio de la Ceramica
Vila-real, ES
8 jegyek
tól től
62 843 RSD
Gyors linkek
La Liga Jegyek Football Jegyek

Levante UD jegyek

Levante UD jegyekre vadászol, hogy testközelből láthasd Spanyolország egyik legendás focicsapatát? A valenciai csapat garantáltan felejthetetlen élményt nyújt hazai stadionjában, az Estadi Ciutat de Valènciában. Akár elkötelezett szurkoló vagy, akár a spanyol futballmérkőzések kíváncsi ismerője, a Los Granotas (A Békák) meccsére szóló jegy lélegzetelállító látványt, izgalmas akciót, remek szórakozást és gólok özönét ígéri. A feszült bajnoki mérkőzésektől a fontos kupameccsekig a Ticombo biztosítja a hozzáférést a Levante UD legjobban várt meccseihez.

Több mint egy évszázada a Levante olyan hűséges szurkolói támogatottsággal rendelkezik, amiről a legtöbb klub csak álmodhat. És kevés spanyol helyszín vetekszik a Ciutat de València szoros, meghitt hangulatával. A stadionban minden hely jó hely; minimális eltéréssel láthatod az eseményeket, akár az utolsó sorban, akár az elsőben ülsz. Készen állsz csatlakozni az izgalmakhoz? Tudd meg, hogyan biztosíthatod a helyed a Levante következő meccsein megbízható piacterünkön keresztül, és merülj el a spanyol futballkultúra érzelmeiben.

A Levante UD-ról

Valencia büszke a futballcsapatára, a Levante Unión Deportivára, vagyis a Levante UD-ra. Az 1909-ben alapított klub a közelmúltban reneszánszát élte, és kék-piros színei ma már ugyanúgy Valencia szimbólumai, mint riválisuké, a Valencia CF-é. Bár a Levante UD a spanyol másodosztályból származik, történetük ugyanolyan bájos, és ugyanolyan elszántság jellemzi őket, mint becenevük, a "Los Granotas" (A Békák), amely a régi Turia folyó melletti múltjukra utal, ahol egykor sok béka élt – a szurkolók büszkeségének jelképe.

A Levante a spanyol futball elismert erejévé vált, a La Liga és a Segunda División között ingázva. Stílusuk a technikai képességeket és a jó öreg keménységet ötvözi, ami dicsőséges magasságokba és emlékezetes győzelmekhez juttatta őket Spanyolország számos legjobb klubja ellen. A mérkőzések napjain az Estadio Ciutat de València több mint 25 000 férőhelyes stadionját zsúfolásig megtöltik a szurkolók, akik hangos és intenzív hangulatot teremtenek, amelyre bármelyik hazai csapat irigykedne. 1969 óta a stadion számtalan drámai pillanatnak adott otthont Valencia Orriols kerületében.

A Levante UD története és eredményei

A Levante UD hosszú múltra tekint vissza, amely a spanyol futball legkorábbi napjaira nyúlik vissza, és magában foglalja a sportág összes változását. A klub először regionális versenyeken játszott, mielőtt feljebb lépett a ranglétrán, és csatlakozott a nemzeti versenyekhez. A klub elmúlt száz évét az első osztályban és a másodosztályban való játék ciklusaira lehet osztani, ezeket a visszaeséseket általában anyagi nehézségek kísérik, majd újra felküzdik magukat a csúcsra.

A 2011-2012-es La Liga szezon jelentős volt a Levante számára; a hatodik helyen végeztek, sőt, egy ideig az élen is álltak a tabellán, ami bizonyította, hogy képesek versenyezni a hagyományos élvonalbeli spanyol klubokkal. A Levante hírnevét az olyan nagyhírű klubok, mint a Real Madrid és a Barcelona elleni győzelmek alapozták meg, így a Levante olyan csapattá vált, amelyet a legtöbb spanyol futballszurkoló kedvelhet.

A Levante a 2016-2017-es szezonban elhódította a Segunda División bajnoki címét, stílusosan visszatérve a La Ligába. Ez a győzelem tükrözte a kudarcok leküzdésének és az újjáépítésnek a képességét. Bár trófeagyűjteményük szerény, ezek az eredmények jelentősek egy olyan klub számára, amely Valencia munkásosztályának elszántságát testesíti meg.

A Levante UD kitüntetései

Bár a Levante trófeagyűjteménye nem olyan nagy, mint a spanyol topcsapatoké, az elmúlt évtizedben végzett munkájuk lenyűgöző. A legjelentősebb jutalom a 2016-2017-es Segunda Division bajnoki cím volt – egy domináns szezon, amely biztosította az élvonalbeli státuszt. Ez a diadal aláhúzza ellenálló képességüket, és kiérdemelte számukra a yo-yo klub hírnevét, amely a kudarcokból való visszatérésben jártas.

A Levante régebben regionális sikereket is aratott, például számos valenciai bajnokságot nyert. A nagyobb dicsőség talán elérhetetlen, de a 2011-2012-es hatodik helyezésük a La Ligában a legnagyobb modernkori sikerüknek számít, amely kvalifikálta őket az európai kupaszereplésre – egy megvalósult álom a klub és a szurkolók számára egyaránt.

A klub többször is bejutott a Copa del Rey negyeddöntőjébe, és alkalmanként a továbbjutásra is esélyes volt. A kevesebb trófea ellenére ezek a sikerek jelentős eredmények egy olyan versenykörnyezetben, amelyet a gazdagabb riválisok uralnak.

A Levante UD kulcsjátékosai

A Levante felállása a tapasztalt vezetők és a tehetséges fiatalok keveréke, amely megtestesíti a klub szellemét. Ami a tűzerőt illeti, a Levantét Roger Martí vezeti, egy kiváló befejező, akinek mozgása és ösztöne a klub támadó triójának központi alakjává teszi. Martí 10 góljával komoly fejtörést okoz az ellenfél védelmének.

A középpályán José Luis Morales, más néven "El Comandante" hozza a kreativitást és a vezetést. 5 gólpasszával Morales igazi varázsló, aki okos passzaival és látásmódjával feltöri a zárt védelmeket. Tapasztalata döntő inspirációt jelent a szoros pillanatokban, így kulcsfontosságú alakja a pályán és azon kívül is.

A Levante általában a hazai tehetségeket ötvözi a nemzetközi sztárokkal. A klub arról ismert, hogy felfedezi az alulértékelt játékosokat, akik jól teljesítenek a rendszerében – ami a jobban finanszírozott versenytársakhoz képest szükségszerűség. Akár befutott, akár feltörekvő játékosokról van szó, a Levante kulcsjátékosai az elszántságot és a kitartást szimbolizálják.

Éld át a Levante UD-t élőben!

Kevés dolog vetekszik a mérkőzésnapi élménnyel az Estadio Ciutat de Valènciában – egy olyan helyszínen, ahol minden ülőhelyről átszűrődik a szenvedély. Ahogy megérkezel a stadionba, olyan, mintha valami közösen szép dolog ölelésébe kerülnél. A piros és kék színek nemcsak a stadion körüli területet töltik meg, hanem a mérkőzés napján a közelben lévő bármely helyet átjárják, a valenciai és azon túli szurkolók egyesülnek a Los Granotas iránti szeretetükben.

A stadion szoros kialakítása lehetővé teszi a kompakt tereket, amelyekre szükség van ahhoz, hogy a nézők úgy érezhessék, közel vannak a pályához. Minden becsúszás és taktikai húzás jól látható, és a tömeg üvöltése hajtja előre a csapatot, különösen a fontos mérkőzéseken. Klasszikus rigmusok visszhangoznak a lelátókon, autentikus futballhangulatot teremtve, amelyet a nagyobb kereskedelmi helyszínek ritkán tudnak reprodukálni.

A hűséges szurkolótábor élénk közönséget garantál, függetlenül attól, hogy a csapat milyen helyen áll a bajnokságban. A helyi rivalizálás által fűtött Valencia CF elleni mérkőzések még nagyobb intenzitást és büszkeséget gyújtanak. A látogatók számára egy Levante-meccs valódi bepillantást enged a spanyol futball kulturális szívébe, a Spanyolország leghíresebb klubjaira jellemző kereskedelmi csapdák nélkül.

100%-ban eredeti jegyek vevővédelemmel

Ahogy a hamis jegyekkel kapcsolatos aggodalmak fokozódnak, a Ticombo szigorú eredetiség-ellenőrzési szabványaival tűnik ki. Platformunkon minden egyes Levante UD-jegyet nemcsak ellenőrzünk, hanem alaposan ellenőrzünk, biztosítva, hogy a megvásárolt jegyet elfogadják a stadionban. Szigorú folyamatunk kiküszöböli a másodlagos piaci tranzakciókkal kapcsolatos aggodalmakat – így te a mérkőzésre koncentrálhatsz.

A Ticombo átfogó vevővédelmet is kínál arra az esetre, ha a mérkőzéseket elhalasztják, átütemezik vagy lemondják, biztosítva a befektetésed védelmét. A védelem a teljes folyamatra kiterjed, a vásárlástól az Estadi Ciutat de València belépéséig, így teljes nyugalommal szurkolhatsz a Los Granotasnak.

A Ticombo másik jellemzője az átláthatóság. Részletes tájékoztatást találsz az ülőhelyekről, egyenes árazást rejtett költségek nélkül, és olyan leírásokat, amelyek nem hagynak teret a félreértéseknek – ami elengedhetetlen a szurkolók számára, különösen a külföldről érkezőknek. Ez a megbízhatóság teszi a Ticombót a Levante élőben történő megtekintésének megbízható választásává, eltávolítva az utazással kapcsolatos bizonytalanságokat.

Közelgő Levante UD mérkőzések

La Liga

2027. 02. 07.: Elche CF vs Levante UD La Liga Jegyek

2027. 04. 11.: Atletico de Madrid vs Levante UD La Liga Jegyek

2027. 02. 21.: FC Barcelona vs Levante UD La Liga Jegyek

2026. 10. 18.: Deportivo de La Coruña vs Levante UD La Liga Jegyek

2026. 12. 20.: Getafe CF vs Levante UD La Liga Jegyek

2026. 08. 16.: RCD Espanyol de Barcelona vs Levante UD La Liga Jegyek

2026. 09. 13.: Levante UD vs FC Barcelona La Liga Jegyek

2027. 01. 03.: Levante UD vs Valencia CF La Liga Jegyek

2027. 04. 18.: Levante UD vs Villarreal CF La Liga Jegyek

2027. 05. 02.: Levante UD vs Real Madrid CF La Liga Jegyek

2026. 11. 01.: Levante UD vs Atletico de Madrid La Liga Jegyek

2026. 10. 25.: Real Sociedad vs Levante UD La Liga Jegyek

2026. 11. 08.: RC Celta de Vigo vs Levante UD La Liga Jegyek

2026. 12. 06.: Rayo Vallecano vs Levante UD La Liga Jegyek

2027. 01. 10.: Real Madrid CF vs Levante UD La Liga Jegyek

2027. 06. 12.: Athletic Club Bilbao vs Levante UD La Liga Jegyek

2027. 03. 14.: Real Betis Balompie vs Levante UD La Liga Jegyek

2027. 04. 21.: Sevilla FC vs Levante UD La Liga Jegyek

2027. 06. 13.: Valencia CF vs Levante UD La Liga Jegyek

2026. 08. 30.: Levante UD vs Real Betis Balompie La Liga Jegyek

2026. 09. 16.: Levante UD vs Athletic Club Bilbao La Liga Jegyek

2026. 10. 11.: Levante UD vs Sevilla FC La Liga Jegyek

2026. 11. 22.: Levante UD vs Elche CF La Liga Jegyek

2026. 11. 29.: Levante UD vs Racing de Santander La Liga Jegyek

2026. 12. 13.: Levante UD vs Deportivo Alaves La Liga Jegyek

2027. 01. 17.: Levante UD vs RCD Espanyol de Barcelona La Liga Jegyek

2027. 01. 31.: Levante UD vs Real Sociedad La Liga Jegyek

2027. 02. 14.: Levante UD vs Málaga CF La Liga Jegyek

2027. 02. 28.: Levante UD vs Deportivo de La Coruña La Liga Jegyek

2027. 03. 21.: Levante UD vs Osasuna FC La Liga Jegyek

2027. 04. 04.: Levante UD vs Rayo Vallecano La Liga Jegyek

2027. 05. 16.: Levante UD vs Getafe CF La Liga Jegyek

2027. 05. 30.: Levante UD vs RC Celta de Vigo La Liga Jegyek

2026. 08. 23.: Osasuna FC vs Levante UD La Liga Jegyek

2027. 05. 09.: Deportivo Alaves vs Levante UD La Liga Jegyek

2026. 09. 20.: Villarreal CF vs Levante UD Bilbao La Liga Jegyek

2027. 05. 23.: Racing de Santander vs Levante UD La Liga Jegyek

2026. 09. 06.: Málaga CF vs Levante UD La Liga Jegyek

Levante UD stadioninformációk

Az Estadio Ciutat de València a Levante lelki otthona – egy történelmi helyszín 1969 óta. 25 354 férőhelyes befogadóképességével meghitt futballhangulatot kínál, ahol a szurkolók minden pillanathoz kötődnek. A stadion kialakítása a közelséget hangsúlyozza: még a legmagasabb ülőhelyeken is kiváló a kilátás, így a szurkolók a történések részesei maradnak.

A közelmúltbeli felújítások modernizálták a létesítményt, a kényelem és a biztonság előtérbe helyezésével, miközben megőrizték a stadion jellegét. A stadion Valencia Orriols kerületében található, könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, a buszjáratokkal és a közeli Machado metrómegállóval a problémamentes hozzáférés érdekében.

A mérkőzésnapokon a stadion körüli terület a Levante szellemében életre kel. A helyi bárok és éttermek várják a szurkolókat a mérkőzés előtti étkezésekre és beszélgetésekre, majd ezt az energiát bent folytatják – ahol most már kijelölt szurkolói zónák kínálnak ital- és büféválasztékot, valamint olyan szórakoztató programokat, amelyek segítenek abban, hogy mindenki készen álljon a szurkolásra a mérkőzés kezdetére. Az új látogatók stadion kalauzokat találhatnak, amelyek segítenek nekik abban, hogy zökkenőmentes élményben legyen részük az érkezéstől a távozásig.

KÖSZÖNÖM!

A világ első számú jegyértékesítő piaca.

Ticombo® jelenleg a leginkább követett viszonteladói platformok közé tartozik Európában. Köszönjük!

Az EU Bizottság kiválósági pecsétje

A Ticombo GmbH (anyavállalat) elismerésre kerül a Horizont 2020-ban, az EU kutatás- és innovációfinanszírozási programjában, a 782393-as számú javaslata alapján.

EU Seal of Excellence

Ahogy a hírekben is látható

BBCSky NewsIndependentThe SunDaily MailEvening StandardForbesYahoo
  • Rólunk
  • Csapat
  • TixProtect
  • Impresszum
  • Felhasználási feltételek
  • Partnerprogram
  • Vállalati szolgáltatások
  • GYIK
  • Hogyan működik
  • Szállodák
  • Világbajnokság központ
  • Lépjen kapcsolatba velünk

Irodák és támogatás

Germany
Unter den Linden 24, 10117 Berlin, Germany
United Kingdom
167 City Road, London, Greater London, EC1V 1AW, United Kingdom
United States
131 Continental Dr, Suite 305, Newark, Delaware 19713, United States
Switzerland
Dorfstrasse 52a, 6390 Engelberg, Switzerland
Bulgaria
Regus Sofia City West, bul Totleben 53-55, 1606 Sofia, Bulgaria
United Arab Emirates
UAE Dubai Silicon Oasis, DDP Building A1, Office 302, Dubai, United Arab Emirates
Mexico
Av Chapultepec 360, Roma Norte, Cuauhtémoc, 06700 Ciudad de México, CDMX, Mexico
A platformszolgáltató jogi személye helytől, eseménytől és/vagy tartománytól függően változhat. A részletekért tekintse meg az adott esemény oldalát, az Impresszumot és a Feltételeket., Impresszum és Feltételek. © 2026 Ticombo. Minden jog fenntartva.